Vyberte správný dárek k Vašemu výročí

Výběr dárku k výročí může být mnohdy docela značný oříšek. Jak vybrat své drahé polovičce ten správný dárek, který potěší a neurazí. Ne vždy je jednoduché se trefit do partnerova vkusu a to zejména v počátcích vztahů, kdy partneři řeší koupi dárku například ke tříměsíčnímu výročí první schůzky. V těchto případech se nevyplácí kupovat svému protějšku drahé dárky, které mohou toho druhé zaskočit a uvést ho do velmi nepříjemné situace, která mnohdy může mít i velmi špatný konec. Jak tedy vybrat ten správný dárek a předejít tak nepříjemnému fox pas?

Zamyslete se nad zájmy svého protějšku

Někdy je opravdu těžké vybrat ten správný dárek k výročí a neurazit protějšek, o kterém mnohdy ještě nevíme. Ovšem ani partneři či manželé, kteří si své ano řekli již před dávnými časy, nemusí mít vyhráno. Ani zde není jednoduché potěšit toho druhé něčím neokoukaným a nevšedním. Partneři spolu ve většině případů tráví sice příliš mnoho času na to, aby o sobě věděli dostatek, ovšem svým způsobem již neví, čím druhého obdarovat. Manželé, slavící například třicetileté výročí vztahu, můžou mít opravdu značné problémy s výběrem toho správného dárku. Ve většině případů je dobré se zamyslet především nad zájmy toho druhého. Na základě těchto faktů, můžete posléze začít přemýšlet nad vhodným dárkem. Zejména pro mužskou část platí, že se vyplatí poslouchat ženským přáním. Ženy mluví v hádankách a někdy je opravdu těžké je rozlousknout, ovšem vždy se v nich skrývá tajemné přání po určitém dárku.

2015-02-04-14-42-39.442-1024x576

 

Ženy milují klenoty

Na světě snad není ženy, která by nemilovala klenoty všeho druhu. Krásný šperk, který potěší každou milovnici krásy, jistě nikoho neurazí. Ve většině případů ženy mění pouze jeden typ klenotů a to téměř každý den a tím jsou náušnice. Málokdy, žena vymění svůj řetízek, prstýnek nebo možná i náramek, ovšem, co vymění vždy, jsou samozřejmě náušnice. Tudíž si troufám říci, že svůj dámský protějšek jistě potěšíte tímto neokoukaným klenotem, kterého není nikdy dost. V současné době se ani muži nebojí nosit různé šperky. Mezi neoblíbenější se řadí především řetízky či náramky. Naopak mezi méně oblíbené patří náušnice a prstýnky.

Leave a Reply