Jaké šperky si vzít na slavnostní večeři?

posted in: Jaký vybrat šperk | 0

Ženy často propadají v případě nahlédnutí do své šatní skříně smutku. Klasická věta, „nemám co na sebe“, je opravdovým fenoménem. Je tomu ovšem opravdu tak? Není to jen o tom, že ženy často nedokážou sladit dostatečné množství oblečení tak, aby dokázali vytvořit ten správný outfit? Nebo prostě jen prahnou po nových a neokoukaných věcech, které udávají nové trendy? Ať tak či onak, když se žena chystá na slavnostní večeři jakéhokoliv typu, je třeba klást rovněž velký důraz na to, co si vzít na sebe. V noblesní restauraci, by vás s nevhodným oblečením mohlo potkat patřičné nežádoucí faux pas. Ovšem oblečením to nekončí. Zejména pro ženu, hrají velkou roli zejména šperky, které tvoří noblesu celého outfitu. Jaké šperky tedy zvolit na slavnostní večeři a udělat dojem?

 

Se šperky není radno si zahrávat

Se šperky by se to rozhodně nemělo v žádném případě přehánět. Pokud zvolíte honosnou róbu, vedle které budete mít ještě naprosto nepřehlédnutelný náhrdelník a náramek, budete vypadat spíše přeplácaně než vkusně. Proto je tedy třeba si vždy uvědomit, že v jednoduchosti je krása. Pokud zvolíte jemné šperky k oblečení, které je samo o sobě značně výstřední, nešlápnete vedle. V opačném případě ovšem můžete vypadat poněkud komicky.

selling-estate-jewelry-nyc

Rada s odborníkem

Nikdy není také na škodu poradit se o svém outfitu s odborníkem, ovšem málokterá žena si bude při každé příležitosti zvát na radu odborníka. Leckdy se ovšem nevyplácí poslouchat názor muže, který mnohdy opakuje pouze jednu frázi na každý typ oblečení. Ani rady kamarádek nebývají mnohdy objektivní. Pokud ovšem již od samého počátku víte, co na sebe, zvolte k takovémuto kousku patřičný šperk, u kterého se budete řídit heslem, málo je někdy více. Pouze takto se dá předejít nepříjemným situacím ve společnosti, o které v žádném případě nikdo nestojí.

Leave a Reply