Jak vybrat náhrdelník pro přítelkyni?

posted in: Tipy na dárek | 1

Pánové, hledáte dárek pro přítelkyni? Má narozeniny nebo ji chcete potěšit jen tak? V tom případě je už teď vaše mise z poloviny splněná. Napadl vás náhrdelník, no ne? A to je ten vůbec nejlepší a nejstylovější dárek pro přítelkyni. Náhrdelník ozdobí její dekolt, ať už si ho vezme k jakékoliv příležitosti. A vůbec nevadí, že se jí už nějaký ten náhrdelník ve šperkovnici blýská. Profláknutým tajemstvím totiž je, že šperků žena nemá nikdy dost! Jak tedy vybrat náhrdelník?

Náhrdelník jí musí padnout do oka

Náhrdelníků je celá řada, proto prvním faktorem, který byste měli při jeho výběru zohlednit je vzhled. Náhrdelník by se měl rozhodně alespoň malým dílem přibližovat partnerčině stylu. Proto před tím, než nějaký náhrdelník zakoupíte, staňte se na chvíli detektivy, zbystřete své oko a maximalizujte svůj sluch. Jaké náhrdelníky vaše partnerka běžně nosí – výrazné nebo spíše nenápadné, ze zlata, stříbra, z oceli? Naslouchejte! Možná, že se vám při procházce kolem výlohy se šperky zmíní, jaký náhrdelník by se jí líbil. U náhrdelníku je velice podstatný přívěšek, který by mohl odpovídat jejím zájmům. Nejsou výjimkou náhrdelníky s přívěškem ve tvaru kočičky či motorky. V každém případě však můžete vsadit na přívěšek ve tvaru srdce. Dáváte jí ho přece z lásky, no ne?

 5-divine-how-to-wear-silver-statement-necklace-silver-statement-necklace-etsysilver-statement-necklace-ebaysilver-statement-necklace-forever-21silver-statement-necklace-amazonsilver-statement-nec

Jaké další parametry musí náhrdelník splňovat?

Máte favorita? Výborně, teď už jen stačí zakomponovat do výběru další parametry. Jakou délku má mít náhrdelník? Máte strach, aby ho vaše partnerka neměla příliš dlouhý nebo naopak krátký? V tom případě zvolte náhrdelník s nastavitelnou délkou. Partnerka si jej už sama nastaví na potřebnou délku. Jinak je univerzální délka 45 cm. Pokud tápete v otázce materiálu náhrdelníku, můžeme doporučit kvalitní ušlechtilou ocel, která je favoritem snad většiny žen. Ocelové šperky mají hned několik výhod:

  • neobsahují nikl,tudíž na šperky z oceli nevzniká alergie,
  • pokožka pod nimi nečerná,
  • šperky z oceli jsou velice odolné vůči tření a nárazu,
  • jsou velice krásné a propracované.

 

Samozřejmě vybírat můžete i šperky ze zlata nebo stříbra. V tom případě si všimněte, jaké šperky vaše přítelkyně nosí. Kdyby se jí totiž na těle blýskalo jen samé stříbro, je hloupost kupovat náhrdelník ze zlata, který by ke stávajícím šperkům neladil a naopak.

Máte vybráno? Pokud se vám během výběru zalíbily hned dva náhrdelníky, nezoufejte. Vždyť příležitostí k jejich darování je spousta. Jó, jó zatímco většina mužů té své ještě nosí květiny, vy můžete nasadit laťku hodně vysoko tím, že čas od času donesete náhrdelník. Nevoní, ale jeho krása je stálá!

One Response

  1. […] Pokud zvolíte honosnou róbu, vedle které budete mít ještě naprosto nepřehlédnutelný náhrdelník a náramek, budete vypadat spíše přeplácaně než vkusně. Proto je tedy třeba si vždy […]

Leave a Reply